درباره فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی تیک سرام

درباره فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی تیک سرام

فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی تیک سرام

فروشگاه اینترنتی تیک سرام مکانی کوچک مملو از انسان هایی با افکاری بزرگ است و در فضای خصوصی خود همواره تلاش می کند تا راحتی و آسودگی در خرید را برای مخاطبانش به همراه بیاورد.

در منطقه اسلامشهر وجود محلی برای فروش با کیفیت ترین اقلام ساختمانی همواره حس می شد که این جای خالی با وجود فروشگاه اینترنتی تیک سرام به خوبی پر شده است.

عدم وجود واسطه ها و قیمت های منصفانه در کنار کیفیت بالای کالاهای موجود در فروشگاه باعث شده است تا تیک سرام بتواند به راحتی در خاطر مشتریانش بماند.

با تجربه بیش از 20 سال در بازار کالای ساختمانی تیک سرام توانسته است بهترین کالا ها را برای مشتریان خود گلچین کرده و در فروشگاه اینترنتی خود به فروش برساند.

در مورد خصوصیات بارز این فروشگاه  میتوان به ارسال رایگان کالای خریداری شده در منطقه و پشتیبانی مناسب به همراه زمان بندی فوق العاده برای راحتی خرید مشتریان اشاره کرد.

درباره فروشگاه اینترنتی تیک سرام
انواع پرداخت

انواع پرداخت در سایت :

پرداخت در محل : امکان پرداخت هزینه در محل

پرداخت از طریق انتقال مستقیم بانکی: ارسال مبلغ به شماره حساب

پرداخت از طریق درگاه بانکی : پرداخت مبلغ از طریق درگاه بانک

برای خرید به فروشگاه  مراجعه نمایید.

خدمات قابل ارائه توسط فروشگاه اینترنتی تیک سرام:

فروش انواع شیرآلات با بالاترین کیفیت ها و به همراه قیمتی مناسب از تولید کنندگان مطرح کشور

فروش انواع کاشی و سرامیک با کیفیت از پرآوازه ترین تولید کنندگان

فروش انواع مصالح ساختمانی

فروش لوازم بهداشتی ساختمانی

فروش انواع چینی آلات با کیفیت

مشاوره :

فروشگاه آنلاین تیک سرام برای خرید شما اقدام به ارائه مشاوره تخصصی در مورد انتخاب رنگ و نوع کاشی و سرامیک و کالای ساختمانی دیگر کرده است . برای دریافت مشاوره به صفحه پروژه سر بزنید.

مدیر مسئول و صاحب امتیاز:

حامد یارجانلی

مدیر و پایه گذار سایت فروشگاه اینترنتی تیک سرام

همکاران تیک سرام

چشم انداز تیک سرام

شرکت بازرگانی تیک سرام، ارائه دهنده انواع کالا و مصالح مورد نیاز جهت ساخت ،بازسازی و نیازمندی های خانه و ساختمان می باشد.

این شرکت با پشتوانه 20 سال تجربه و حضور در بازار کالای ساختمانی، در سال ۱۳۹۸ با هدف خرید آسان و تحویل به موقع کالا و همچنین ارسال رایگان تاسیس شد.

با پیشرفت روز افزون ارتباطات و ۲۰ سال سابقه خدمت در عرصه فروش سرامیک و چینی آلات ، مدیریت مجموعه به این دید استراتژیک دست یافت که فروش اینترنتی و تجارت الکترونیک، راهی بسیار ساده تر و قابل قبول تر برای مشتریان این عرصه از تولیدات می باشد. کما اینکه با این روش امکانات بیشتری همچون خرید آسان در هر مکان، امکان مقایسه قیمت ها، تضمین اصالت و قیمت کالا، ارسال رایگان در منطقه و .. میتوان ارائه نمود.

چشم انداز ۱۰ ساله تیک سرام، گسترش فعالیت خود در همه عرصه های ساختمانی همچون مشاوره و دریافت مجوزات ساختمانی، ارائه خدمات ساختمانی ، فروش کالاهای برقی  و در کل تمامی نیازمندی های ساختمان می باشد که با تبدیل این شرکت به هلدینگ تیک سرام در آینده ای نه چندان دور به این مهم دست خواهیم یافت.

بیانیه ماموریت

بیانیه ماموریت سند تدوین شده ای است که اهداف با ثبات و منحصر به فرد سازمان را تعریف می کند که در برگیرنده اهداف، ارزش ها، عقاید و مزیت رقابتی سازمان و به عبارتی راهنمای عمل سازمان است. تیک سرام مجموعه ای پویا، هدفمند با دید استراتژیک می باشد که در راستای ارائه خدمات و کالاهای ساختمانی فعالیت خود را آغاز نموده است. خرید آسان و به موقع، تضمین اصالت کالا، مقایسه قیمت ها، امکان پرداخت از درگاه بانکی و پرداخت در محل، صرفه جویی در زمان و هزینه فرصت از دست رفته، مزیت رقابتی این فروشگاه اینترنتی می باشد. شایان ذکر است که فروشگاه در محل شرکت هم قابلیت بازدید داشته و فروش حضوری هم به خواست مشتریان عزیز انجام خواهد شد.

افزایش روز به روز خدمات و کالاها و گرفتن بازخورد از مشتریان از دیگر اهداف تیک سرام است.

با امید به موفقیت روزافزون و پیشرفتهای زود هنگام تمامی عرصه های خدمت رسان به جامعه بشریت.

مجوزها:

logo-samandehi