قوانین و مقررات تیک سرام

قواعد و قانون استفاده از وبسایت فروشگاهی کالای ساختمانی تیک سرام

استفاده نمودن از وبسایت فروشگاهی کالای ساختمانی تیک سرام (ceramtic.com) به معنای مطالعه کامل مفاد این متن و توافق کامل شما مشتری گرامی با این قواعد است.

قواعد وبسایت فروشگاهی کالای ساختمانی تیک سرام:

 1.  خرید کالای ساختمانی زیر نظر اداره تجارت الکترونیک و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده که این خدمت توسط وبسایت فروشگاهی کالای ساختمانی تیک سرام صورت می‌گیرد.
 2.  تمامی اطلاعات و مطالب سایت در جهت استفاده‌ی غیرتجاری بوده و هرگونه استفاده تجاری بدون ذکر منبع خلاف مقررات است و برای بهره‌مندی از این مطالب باید از طریق ایمیل info@ceramtic.com مراتب اطلاع داده شود تا در صورت موافقت جواز کتبی برای شما صادر شود.
 3.  فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی تیک سرام هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مطالب منتشرشده در سایت خود عهده‌دار نیست و هرگونه خطا و مشکل نگارشی و بی‌دقتی را در اسرع وقت پیگیری خواهد کرد.
 4. درج اطلاعات دقیق در هنگام سفارش کالا از مهم‌ترین اقداماتی است که مشتریان (از این پس به عنوان کاربران مطرح خواهند شد) بر عهده‌دارند که باید در ارائه آن نهایت دقت را به کار ببرند شایان توجه است که عدم ارائه اطلاعات دست ممکن است در روند سفارش شما اخلال ایجاد کند.
 5.  وبسایت فروشگاهی کالای ساختمانی تیک سرام هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال نحوه‌ی کار این وبسایت در محیطی غیر از حوزه مدیریتی وبسایت خود ندارد (مشکلاتی مانند اینترنت و مشکلات فنی دیگر).
 6.  در زمینه ارتباط موثر کاربر و وبسایت فروشگاهی کالای ساختمانی تیک سرام تمامی اقدامات در نظر گرفته شدند تا این امر لذت‌بخش نر و باکیفیت تر صورت پذیرد و در همین جهت باید از این ابزار تنها برای ارسال اطلاعات و مطالبی استفاده گردد که در حوزه‌ی سفارش کالا بگنجند.
 7.  وبسایت فروشگاهی تیک سرام هیچ‌گونه مسئولیتی در مورد پیوندهایی که برای توضیحات بیشتر محصول ارائه می‌شود ندارد.
 8.  تمامی ارتباط‌های وبسایت فروشگاهی کالای ساختمانی تیک سرام تنها از طریق سایت ceramtic.com خواهد بود و این ارتباط از طریق راه‌های ارتباطی اعم از ایمیل یا شماره تلفن که از کاربر دریافت شده است انجام می پذیرد.
 9.  وبسایت فروشگاهی کالای ساختمانی تیک سرام به هیچ عنوان اطلاعات خاص کاربران را به افراد و طرفین دیگر فاش نخواهد کرد و تمامی سعی خود را به کار می‌بندد تا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های امنیتی از حریم خصوص کاربران محافظت نماید.
 10.  قسمت نظرات در وبسایت فروشگاهی کالای ساختمانی تیک سرام تنها برای اشتراک‌گذاری تجربه خرید طراحی شده است و باید در چارچوب قوانین نوشتاری و اخلاقی در این کادر مطالب نگارش شوند و تیک سرام هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال مطالب بخش نظرات بر عهده نخواهد داشت.

قواعد خدمات فروش کالا

به صورت عام در معامله فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی تیک سرام به عنوان تحت عنوان وبسایت www.ceramtic.com به عنوان فروشنده و کاربران اینترنتی به عنوان خریدار تلقی می‌شوند.

 1.  در قسمت فروش تعداد و نوع کالا به مقدار و نوعی بستگی دارد که کاربر در هنگام سفارش از طریق وبسایت فروشگاهی کالای ساختمانی تیک سرام انتخاب نموده است.
 2.  فروشنده‌ی کالا تمامی اطلاعات اعم از ثبت سفارش و مشخصات ارسال را برای خریدار ارسال خواهد نمود.
 3.  تمامی قیمت‌های کالاهای موجود در سایت تحت تأثیر مالیات و عوارض خواهند شد و در بعضی موارد ممکن است مبلغی تحت عنوان هزینه ارسال و بیمه نیز در فاکتور قید شود.
 4.  مکان تحویل توسط خریدار مشخص‌شده و در هنگام ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی تیک سرام درج خواهد شد، در صورت عدم حضور خریدار در محل فروشنده اقدامات لازم را جهت تحویل کالا به انجام می‌رساند.
 5.  در صورت عدم به توافق رسیدن فروشنده و خریدار در مواردی که خارج از اراده فروشنده بوده و نتواند سفارش را در وقت مقررشده به دست مشتری برساند دو طرف می‌توانند در مورد موعدی جدید توافق کنند و اگر توافقی حاصل نشد هر کدام از طرفین می‌توانند بدون پرداخت هزینه‌ای معامله را فسخ کنند.
 6.  خریدار با امضا نمودن برگه‌ی تحویل کالا رضایت خود ر مبنی بر تعداد و سلامت کالا اعلام می‌کنند.
 7.  خریدار می‌بایست در هنگام خرید به صورت پرداخت درب منزل مبلغ قرارداد شده را تمام و کمال پرداخت کند و اگر این مهم به عمل نیاید فروشنده می‌تواند معامله را فسخ و کالا را مرجوع کند.
 8.  در صورت اتمام موجودی کالا و یا انصراف خریدار از خرید آن مبلغ دریافت شده ظرف یک روز تا دو روز کاری به حساب مشتری بازخواهد گشت.
 9. به دلیل ماهیت سامانمند عملیات ثبت سفارشات قابلیت تغییر اطلاعات و صدور مجدد فاکتور وجود ندارد.
 10.  تحویل در مکان‌های عمومی برای فروشنده امکان‌پذیر نمی‌باشد.
 11.  اضافه کردن کالا به سبد خرید به منزله‌ی رزو آن نیست.
 12. کالاهای پیشنهاد ویژه باید در اسرع وقت و در زمان معین خریداری شوند.
 13. خرید کالا تا مبلغ 200 هزارتومان شامل کرایه بار خواهد شد و مبالغ بالای 200 هزارتومان بدون هزینه کرایه بار می باشد.
 14. هزینه ثابت کرایه بار در منطقه برای خرید کمتر از 200 هزارتومان مبلغ 20 هزارتومان خواهد بود.
 15. ارسال کاشی و سرامیک به دلیل تعطیلی انبار در روز جمعه و دگیر تعطیلات  امکان پذیر نخواهد بود و سفارش در اولین روز کاری و در اسرع وقت پیگیری خواهد شد.

با خیال راحت و ساده خرید خود را انجام دهید.

مالکیت معنوی محتویات وبسایت فروشگاهی کالای ساختمانی تیک سرام تماماً مشمول قانون کپی‌رایت بوده و انحصارا مربوط به وبسایت   www.ceramtic.com می باشد.